Spotify artık mobil cihaz ve tablette ücretsiz

Bugünden itibaren Spotify kullanıcıları milyonlarca şarkıya mobil cihazlarından ücretsiz ulaşabilecek. Çalma listelerinin tadını çıkarmak, yeni müzikler keşfetmek ya da favori sanatçılarının tüm albümlerini dinlemek isteyenler için Spotify artık mobil cihazlarda ücretsiz.

Bugün 20’den fazla pazarda daha kullanıma açılan Spotify, tüm dünyada insanlara yeni müzikler keşfetmenin ve dinlemenin en kolay yolunu sunuyor

Kullanıcıların evde müzik dinlemek için tabletlerini kullanmayı sevdiklerini bilen Spotify’a göre mobil cihazların aksine tabletler günümüzde masaüstü bilgisayarların yerini almaya başlıyor. Kullanıcılar tablet bilgisayarlarını aktif olarak, arama yapmak ve çalma listesi oluşturmak için kullanıyorlar.

Bu nedenle, Spotify bugünden itibaren iOS ve Android tablet kullanıcılarının bilgisayarlarından alışık oldukları Spotify deneyimini tabletleri üzerinden yaşayabileceklerini açıklıyor. Spotify ile herhangi bir şarkı veya albüm, kullanıcının istediği an parmaklarının ucunda…

Konu ile ilgili açıklama yapan Spotify’ın kurucusu ve CEO’su Daniel Ek: “Bugün, müzikseverlere akıllı telefon ve tablet tarihinin en iyi ücretsiz müzik deneyimini sunuyoruz. İster spor salonuna gidin ister arkadaşlarınız ile parti verin. Sadece arkanıza yaslanın ve Spotify’ın hayatınızın her anına en uygun müziği size sunmasına izin verin.” dedi.

Spotify Premium, isteğe bağlı, reklamsız, çevrimdışı, yüksek ses kalitesine sahip üst düzey müzik dinleme deneyimini sunmaya devam ediyor ve Spotify Connect ile evdeki müzik sisteminizi kolayca kontrol edebilmenize olanak tanıyor.

Spotify, iOS ve Android kullanıcıları için, App Store’dan ve Google Play’den indirilebilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir