Strateji oyunu Rosh Online yeniliklerle dönüyor

Dünyada milyonlarca takipçisi olan strateji oyunu Rosh Online ‘da büyük yenilikler yapılmaya başlandığını açıklayan Ignited Games CEO’su Peter Kang, oyuna yeni ve heyecan verici özelliklerin eklendiğini belirterek, yeniliklerle birlikte Rosh Online’ın oyun kalitesinin ve performansının daha da yükseleceğini, ayrıca yeni sürprizlerle birlikte oyun severlerin daha çok eğleneceğini ve keyif alacağını söyledi.

Sunucu ilavesi yapılacak

Dünyaca ünlü strateji oyunu Rosh Online’da büyük yenilikler yapılacağına dikkatleri çeken Ignited Games CEO’su Peter Kang, ilk olarak oyuna yeni bir server ekleneceğini duyurdu. Kang, Türkiye’deki adıyla bir zamanlar Son Destan oyunu olarak ta bilinen Rosh Online oyununun eski ve yeni oyuncularına açık olacak bu yenilikleri kutlamak amacıyla etkinlikler düzenleyeceklerini belirtti. Peter Kang, ayrıca hem oyunculara, hem de Rosh Online oyunun oynandığı internet kafelere çeşitli hediye ve ödüllerin dağıtılacağını da açıkladı.

Yeni özellikler geliyor

Peter Kang, dünyada milyonlarca takipçi olan strateji oyunu Rosh Online oyununda yapılacak yenilikler sayesinde oyun kalitesinin artmasının yanı sıra, oyun mekaniğinin değişeceğini, yeni eklentilerin yapılacağını ve oyuncuların karşılaşma alanı olan pvp zindan alanına; yeni bir PVP zindanı (dungeon) ekleneceğini söyledi.

Kafe ve oyunculara ödül

Rosh Online oyununun +Cafe sistemi olarak bilinen ve yaklaşık 5000’ e yakın internet kafenin üyesi olduğu network ağına dahil olacağını da belirten Peter Kang; “+Cafe üyesi olan internet kafelere ve bu oyunu üye kafelerde oynayan oyun severlere ekstra ödüller, bonus eşya ve puanlar vereceğiz. Ayrıca tüm bu yenilikleri kutlamak amacıyla büyük etkinlikler düzenleyerek, hem oyuncularımıza hem de İnternet kafelere teşekkür edip, ödüller dağıtacağız” açıklamasında bulundu.

Etkinlikler 22 Kasım’da başlayacak

22 Kasım 2013’ te başlayacak etkinlikler süresince daha çok oyun oynayan eski ve yeni oyuncuların değerli hediyeler kazanacağı müjdesini veren Peter Kang, ayrıntılı bilgi edinmek ve etkinlik takvimini öğrenmek isteyenlerin www.tr.rosh.ignitedgames.com sitesine ziyaret edebileceklerini açıkladı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir