SüperDepo’daki fotoğraflar fotokitap ve takvim oluyor

Turkcell Superonline, kullanıcının internet hızından bağımsız olarak veri yüklemede 100 Mbps’ye kadar hız olanağı sunan ilk ve tek bulut servisi SüperDepo kullanıcıları için avantajlı bir işbirliğini hayata geçirdi.
SüperDepo’da tüm anılarını en güvenli şekilde saklama şansına sahip kullanıcılar, kişiye özel fotoğraf kitapları ve takvimler üreten Lukapu’dan 75 TL ve üzeri alışverişlerinde yüzde 50 indirim kazanıyor.

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internetle tanıştıran Turkcell Superonline, hayatı kolaylaştıran ürün ve servislerinden yararlanan müşterilerine fayda yaratan işbirliklerine imza atmaya devam ediyor.

Turkcell Superonline’ın yeni yılı karşılarken hayata geçirdiği Lukapu işbirliği ile SüperDepo kullanıcıları, anılarını fotoğraf albümlerine ya da fotoğraflı takvimlere dönüştüren yeni nesil servis Lukapu’da 75 TL ve üzeri alışverişlerinde yüzde 50 indirim kazanıyor.

SüperDepo kullanıcıları, www.lukapu.com adresinde “Lukapu’larını yaratmak” üzere fotoğraflarını yükledikten ve kendi özel tasarımlarını tamamladıktan sonra SMS aracılığıyla gelen indirim kodunu girerek, avantajlı fiyatlardan yararlanabiliyor. Daha sonra anılarını sevdikleriyle paylaşma imkanı sunan albüm ve takvimler kişilerin adreslerine gönderiliyor.

Turkcell Superonline SüperDepo kullanıcılarına özel kampanya, 30 Nisan 2014’e kadar geçerli.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir