Taylor Swift’ten Spotify’a özel iki yeni şarkı

“Delicate” için yaptığı video çalışmasının hemen ardından Taylor Swift, Spotify Singles’a özel iki yeni şarkı ile geri döndü. Sanatçının Spotify için hazırladığı “Delicate” ve Earth, Wind & Fire tarafından söylenen “September,” adlı şarkıların özel akustik yorumu Nashville’de bulunan The Tracking Room stüdyosunda kaydedildi.

Taylor Swift şarkılarla ilgili olarak şunları söyledi: ““Delicate” bizi sevmesini istediğimiz biri ile karşılaştığımız anda hepimizin içinde aniden su yüzüne çıkan o savunmasızlıkla ilgili bir şarkı. O anda onun bizimle ilgili duymuş olabileceği her şeyi ve onun bizi istememesi için akla gelebilecek her türlü nedeni düşünürüz. Ona doğru attığımız her adım bizi hem korkutur hem de heyecanlandırır…

Delicate, işte o telaşla korku arasındaki dengenin ve ‘şansımı denemeye değer’ diye umut etmenin şarkısı.” Taylor Swift’in “September” adlı şarkıyı seçmesi ise duygusal sebeplere dayanıyor çünkü Swift, Maurice White, Al McKay ve Allee Willis’in yazdığı, Earth, Wind & Fire tarafından söylenen şarkının klasik versiyonunu çok seviyor.

Taylor Swift, Spotify Singles’ın sıkı takipçisi. Swift’i sevenler hatırlayacaktır; kendisinin bizzat hazırladığı Songs Taylor Loves adlı Spotify çalma listesinde iki adet Spotify Singles şarkısı vardı.

Sanatçının 8 Mayıs’ta Arizona Glendale’de başlayacak Taylor Swift reputation Stadium Tour projesini düşününce, Taylor Swift’in bu son Spotify Singles çalışması için daha iyi bir zamanlama olamazdı. Sanatçının hayranları Taylor Swift’tan ilham alarak hazırladıkları çalma listeleri ile konsere hazırlanırken, bu iki yeni şarkı onları heyecanlandıracak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir