Teknosa PlayStation 4’ü satışa sunacak

Teknosa, PlayStation 4’ü 12 Aralık’ı 13 Aralık’a bağlayan gece satışa sunacak. Teknosa’dan yapılan açıklamaya göre, şirket Türkiye’deki çok sayıda kişinin merakla beklediği PlayStation 4’ü 12 Aralık’ı 13 Aralık’a bağlayan gece tüketiciyle buluşturacak. PlayStation 4 İstanbul Cevahir AVM ve Ankara Ankamall Extra mağazalarında özel fırsatlarla satışa sunulacak.

Dünyada satışa sunulduğu ilk günde 1 milyonun üzerinde satılan PlayStation 4, Sony Eurasia garantisiyle Teknosa Cevahir mağazasında gece açılışına özel 75 tüketici tarafından 1.399 liralık özel fiyatı ve toplam 400 lira değerindeki EA Sports FIFA14 ve Killzone Shadow Fall PlayStation 4 oyun hediyeleriyle satın alınabilecek. Teknosa Ankamall Extra mağazasında ise 50 tüketici 1.399 liralık özel fiyatı ve Knack oyun hediyesi ile PlayStation 4 sahibi olabilecek.

PlayStation 4 oyun konsolunun satışı, aynı gece “www.teknosa.com”da, İstanbul il sınırları içinde aynı günde teslimat imkanı ile devam edecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir