Teknosa’da yeni atama

Teknosa’nın Bilgi Sistemleri Direktörlüğü’ne Tunç Şenyol getirildi. Teknosa açıklamasına göre, 1996 yılından bu yana Sabancı Topluluğu şirketlerinde farklı görevler üstlenen Şenyol, Bilgi Sistemleri Direktörlüğü görevinin yanı sıra Teknosa İcra Kurulu Üyesi de olacak.

Verilen bilgilere göre, Tunç Şenyol, eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamlamasının ardından Marmara Üniversitesi’nde MBA yaptı. Profesyonel hayatına 1993 yılında yeni adıyla Garanti Factoring’de Hazine Uzmanı olarak başlayan ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri Atlanta’da Teknik Uzman olarak Bilgi Teknolojileri alanına geçen Şenyol, 1996 yılından itibaren Sabancı Topluluğu bünyesinde çalışıyordu.

Marsa, Gıdasa, Sabancı Holding ve Bimsa şirketlerinde sırasıyla Bilgi Sistemleri Şefi, Bilgi Teknolojileri Müdürü, Teknoloji Müdürü ve Operasyon Direktörü pozisyonlarında çalışan Şenyol, 1 Ağustos 2013 itibarıyla Teknosa Bilgi Sistemleri Direktörü olarak yeni görevine başladı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir