Teknosa’ya Mehmet Necil Oyman atandı

Sabancı Holding perakendede yeniden yapılanıyor. Carrefoursa’nın Genel Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Nane’den boşalan Teknosa Genel Müdürlüğü’ne halen Teknosa Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren Mehmet Necil Oyman geldi.

Yeni oluşturulan Kliksa Genel Müdürlüğü pozisyonunaysa, halen Teknosa Finans Genel Müdürlüğü Yardımcılığı (CFO) görevini yürütmekte olan Nevgül Bilsel Safkan atandı.

Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı Haluk Dinçer, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Perakende iş kolundaki yeniden yapılanmamızın getireceği liderlik, heyecan ve dinamizmle, şirketlerimizi büyük başarılara taşıyacağımıza inanıyorum. Sabancı Holding olarak öncelikle Carrefoursa strateji ve organizasyonunu yeniden yapılandırıyoruz.  Bu süreçte en kritik rol olarak gördüğümüz Genel Müdürlük pozisyonunu Teknosa’yı sekiz yıldır başarıdan başarıya taşıyan, şirketimizi Sabancı Topluluğu’nun gururu haline getiren, bu yeni rolde de kendisine büyük güven duyduğumuz değerli arkadaşımız Mehmet Tevfik Nane’ye teslim ediyoruz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir