The Marmara Taksim reklamları Foursquare’de

The Marmara Otelleri sosyal medyada yenilikçi, öncü adımlar atmaya devam ediyor. The Marmara Taksim, Temmuz ayında reklam uygulamasına başlayan Foursquare’de reklam veren ilk Türk şirketlerden biri oldu.

Yenilikçi ve yaratıcı uygulamalarla sosyal medyada güçlü bir varlık gösteren The Marmara Taksim, Foursquare’de de ilk Türk reklamveren kuruluşlarından biri olarak yerini aldı. Bu uygulama sayesinde The Marmara Taksim ve Tuti Restaurant mekan aramalarında daha öncelikli yer alıyor.

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından olan Foursquare Temmuz ayında ABD’den başlayarak reklam uygulamasını hayata geçirdi. Sınırlı sayıda firmaya reklam olanağı sağlayan Foursquare’in Türkiye’den seçtiği ilk firmalardan biri The Marmara Taksim oldu.

The Marmara Otelleri Facebook, Twitter, Youtube, Instagram ve LinkedIn gibi sosyal ağlarda hayata geçirdiği yaratıcı uygulamalarla halen geniş bir kitleye etkili ve başarılı bir şekilde ulaşıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir