Tivibu, 2013’te 452 bin yeni kullanıcı kazandı

TTNET’in TV platformu Tivibu, Tivibu Web servisinde 2013’te 452 bin yeni kullanıcı ile 1,3 milyon aboneye Tivibu Ev servisinde ise 1 milyondan fazla izleyiciye ulaştı.

Tivibu ile izleyiciler pek çok kanala ve içeriğe ulaşabiliyor. Tivibu Ev’de 2013 yılı sonunda 24’ü HD, 165 kanal ve 17 dijital müzik kanalı izleyicilere sunuldu. Bu kanallardan 29 tanesi Türkiye’de sadece Tivibu Ev’de izlenebiliyor.

Kullanıcılar geçtiğimiz yıl 8 bin “Seç İzle” içeriğini 38 milyon kez izledi. Bu izlemeler arka arkaya yapılsaydı, 162 yıl boyunca kesintisiz olarak televizyon izlemek gerekirdi.

Tivibu Ev kullanıcıları film ve belgesel içeriklerini en çok Pazar günü seyrederken Cumartesi günü dizi ve çizgi filmler için en çok tercih edilen gün oldu.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir