Tivibu şimdi de Vestel Smart TV’lerde

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, Vestel ile yaptığı işbirliği ile kullanıcılarına yepyeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Tivibu, Vestel’in internet ve televizyon içeriğini bir araya getirerek televizyon izleme alışkanlığına yeni bir boyut kazandıran Smart TV portalı içerisinde, ayrı bir uygulama olarak yerini alıyor. Tivibu’nun Vestel Smart TV kullanıcılarına bir de sürprizi var. Tivibu Smart TV üyeleri, 1 – 8 Ekim tarihleri arasında bir hafta boyunca “Fetih 1453” filmini sinemalardan sonra TV’de ilk kez izlemenin ayrıcalığını yaşayacaklar.

Tivibu, kullanıcılarına yepyeni hizmetler sunmaya devam ediyor. İnternete bağlanabilen ve müzik sitelerinden sosyal medyaya, alışveriş ve fırsat sitelerinden bankaların internet şubelerine kadar 50’den fazla farklı içeriğe televizyondan erişim sağlayan Vestel Smart TV’ler, artık Tivibu hizmetlerinin yer aldığı yeni uygulama ile kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatıyor. Vestel Smart TV kullanıcıları, Tivibu Smart TV uygulaması ile 30 adet TV kanalından ve Tivibu’nun “Seç İzle” ve “Tekrar İzle” gibi gelişmiş servislerinden yararlanabilecekler.

“Fetih 1453” ilk kez Tivibu Smart TV’de

Tivibu Smart TV üyeleri, Tivibu’nun gelişmiş yayın özelliklerinin yanı sıra kendilerine özel sunulan ayrıcalıklardan da faydalanabiliyorlar. Gişe rekorları kıran “Fetih 1453” filmi, 1 – 8 Ekim tarihleri arasında bir hafta boyunca, sinemalardan sonra TV’de ilk kez ve sadece Tivibu Smart TV’de izlenebilecek. Tivibu Smart TV üyeleri, “Fetih 1453” filmini herhangi bir ücret ödemeden seyredebilecekler.

Vestel Smart TV satın alan tüketicilerin hizmetine sunulan Tivibu Smart TV uygulaması, yüzlerce film, dizi ve belgeseli gelişmiş yayın özellikleriyle birlikte izleme imkânı sunuyor. Vestel Smart TV portalindeki “Tivibu Smart TV” uygulaması üzerinden Tivibu hizmetlerine erişmek isteyen kullanıcılar, herhangi bir set üstü alıcı satın almadan, www.tivibu.com.tr adresinden ya da TTNET satış kanallarından kolayca üye olabiliyorlar.

Tivibu Smart TV ile “Tekrar İzle” ve “Seç İzle”

Tivibu’nun en çok kullanılan hizmetlerinden olan “Tekrar İzle” ve “Seç İzle” seçenekleri Vestel Tivibu Smart TV uygulamasında da yer alıyor. Vestel Tivibu Smart TV kullanıcıları ‘Tekrar İzle’ özelliği ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, eğlence ve yarışma programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki bir hafta boyunca istedikleri zaman, istediği kadar izleme olanağına sahipler. Tivibu Smart TV kullanıcıları ‘Seç İzle’ özelliği ile de, binlerce içerikten beğendiklerini seçip, seyredebiliyorlar.

Vestel’in daha önce satışa sunduğu ve bundan sonra tüketicilere sunacağı tüm Smart TV’lerin içerisinde yer alan Tivibu Smart TV uygulaması ile artık TV izlemek çok daha farklı ve eğlenceli olacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir