Tivibu’da Ağustos ayında en çok ‘Mutlu Aile Defteri’ izlendi

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da, Ağustos ayında en çok izlenen filmler açıklandı. Listenin ilk üç sırasında komedi türünün başarılı örneklerinin yer alması dikkat çekti. Bu yıl gösterime giren yerli komedi filmi “Mutlu Aile Defteri”, Ağustos ayında Tivibu’da en çok izlenen film oldu. Listede ikinci sırayı küçük mavi kahramanların maceralarını anlatan “Smurfs – Şirinler” , üçüncü sırayı ise kadın-erkek ilişkilerine eğlenceli bir bakış açısıyla yaklaşan “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda”aldı.

TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu, beyazperdenin başarılı yapımlarını izleyicinin beğenisine sunmaya Ağustos ayında da devam etti. Zengin sinema içeriğiyle izleyicilerine geniş bir seçki sunan Tivibu’da Ağustos ayında en çok izlenen filmler açıklandı. Tuncel Kurtiz, İlker Aksum, Binnur Kaya gibi başarılı oyuncuların başrollerini paylaştığı komedi filmi “Mutlu Aile Defteri”, en çok izlenen 10 film arasında ilk sırayı aldı.

Uzun yıllar televizyon aracılığıyla tüm dünyaya ulaşan ve 2011 yılında beyazperdeye aktarılan “The Smurfs – Şirinler” listede ikinci sırada yer alırken, Sedef Avcı, Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal gibi ünlü oyuncuları aynı projede buluşturan yerli yapım “Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda” filmi üçüncü oldu.

Tivibu’da Ağustos ayında en çok izlenen 10 film arasında aksiyon, fantastik, korku gibi farklı türlerde yapımlar da bulunuyor. Listenin ilk üç sırasında komedi filmleri yer alsa da, Ağustos ayında en çok izlenen filmler arasında korku türünde yapımlar da var. Son dönemin başarılı korku yapımları “El Cin” ve “ Dabbe: Bir Cin Vakası” listede bulunan yerli yapımlardan. 2013 yapımı “Mama” da listede yer alan ve korku limitlerini zorlayan filmler arasında.

Tivibu izleyicisinin en çok ilgi gösterdiği diğer yapımlar ise; fantastik türündeki “Jack The Giant Slayer – Dev Avcısı Jack”, yönetmen Peter Jackson’ın “Yüzüklerin Efendisi” serisinin devamı niteliğindeki filmi “Hobbit: An Unexpected Journey – Hobbit: Beklenmedik Yolculuk”, 2013 yapımı sıra dışı bir aşk hikayesi “Warm Bodies – Sıcak Kalpler” ve çocukların en sevdiği çizgi kahramanlardan “Şimşek Mcqueen”in hayranlarıyla ilk kez buluştuğu film “Cars – Arabalar” oldu.

Tivibu’nun eğlence dolu renkli dünyasında sinema içerikleri büyük ilgi görüyor. Sinema dünyasının klasiklerinden, günümüzün en popüler yapımlarına kadar her ay yüzlerce film, Tivibu’da sinemaseverlerle buluşuyor.

Tivibu abonelerine, istedikleri yerde ve istedikleri zamanda özgürce film ve TV izleme ayrıcalığı sunuyor. İzleyiciler, ister televizyonlarından, ister bilgisayarlarından, isterlerse de tabletlerinden veya akıllı telefonlarından içeriklere ulaşabiliyorlar. Tivibu üyeleri yayın akışına bağlı olmadan “Seç İzle” özelliği ile istediği filmi istediği an izleyebiliyor. Ayrıca “Durdur İzle”, “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özellikler televizyonun tüm kontrolünü izleyiciye veriyor.

Ağustos Ayında Tivibu’da En Çok İzlenen İlk 10 Film

1. Mutlu Aile Defteri
2. The Smurfs – Şirinler
3. Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda
4. Jack The Giant Slayer – Dev Avcısı Jack
5. El-Cin
6. Warm Bodies – Sıcak Kalpler
7. Hobbit: An Unexpected Journey – Hobbit: Beklenmedik Yolculuk
8. Cars – Arabalar
9. Dabbe: Bir Cin Vakası
10. Mama

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir