Tivibu’dan çocuklara film bayramı

TechnoLogic 20 Nisan 2013 0
Tivibu’dan çocuklara film bayramı

Tivibu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için çocuklara çok güzel bir sürpriz hazırladı. Birbirinden eğlenceli oyunlarıyla milyonlarca oyunseverin gönlünde taht kuran Türkiye’nin ilk çocuk kahramanı “SüperCan”, 23 Nisan’ı kutlamak için bu kez çocuklarla Tivibu’da buluşuyor. SüperCan, 23 Nisan’ı aynı zamanda bir film bayramına dönüştürmek için çocuklara 23 film hediye ediyor.

SüperCan’ın minik izleyiciler için hazırladığı bu eğlenceli kampanya sadece 23 Nisan’la sınırlı da kalmayacak. 23 Nisan özel çocuk klasörü, 20 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında, bir ay boyunca Tivibu Ev ve Tivibu Web platformlarından çocuklarla buluşacak.

Aralarında “Astérix Vikinglere Karşı”, “Caillou’nun Tatil Filmi”, “Tom ve Jerry : Hızlı ve Kürklü”, “Harika Köpek Rin Tin Tin” gibi kaçırılmayacak yapımların olduğu özel klasöre, Tivibu Ev ve Tivibu Web’in “Seç İzle” menüsü üzerinden rahatlıkla ulaşılmak mümkün olacak. Çocuklar, Tivibu’nun gelişmiş yayın özelliklerinden biri olan “Seç İzle” sayesinde de filmleri yayın akışlarına bağlı kalmadan istedikleri an izleyebilecekler.

Çocukların keyifle izleyebileceği 23 film, mevcut üyelik paketlerinden bağımsız olarak bütün Tivibu üyelerine hediye olarak sunulacak.

Bir cevap yazın »