Tolga Cem Küçükyılmaz ve Erdem Özdemir reeder’da

Türkiyeli teknoloji markası reeder/Selekt Bilgisayar, iki yeni atamayla kadrosunu güçlendirdi. Tolga Cem Küçükyılmaz IT ve Pazarlama Müdürü, Erdem Özdemir ise Stok Planlama Müdürü olarak göreve başladı

Tolga Cem Küçükyılmaz kimdir?

IT ve Pazarlama Müdürü olarak atanan Tolga Cem Küçükyılmaz, Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 2010’da mezun oldu. 1990 İstanbul doğumlu olan Küçükyılmaz, 6 yıl yürüttüğü ShiftDelete.Net genel yayın yönetmenliği görevinden sonra, reeder/Selekt Bilgisayar’ın IT ve Pazarlama Müdürü görevini üstlendi.

Erdem Özdemir kimdir?

Erdem Özdemir Selekt Bilgisayar’da Stok Planlama Müdürü oldu. Teknosa’da 2 yıl ve Bimeks’te 11 yıl mağaza müdürlüğü ve ürün yöneticisi görevlerini üstlenen 1974 İstanbul doğumlu Erdem Özdemir, reeder / Selekt Bilgisayar’ın yedek parça, aksesuar ve satın alma, mağaza tüm ürün gruplarından sorumlu stok planlama müdürü Planlama Müdürü oldu.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir