Toshiba SD Card FlashAir W- 04

Toshiba SD Card FlashAir W-04 resmi uygulaması yayında

Toshiba SD Card FlashAir W-04 resmi uygulaması, ek ham veri format desteği, otomatik kaydetme fonksiyonu ve dosya tipi görüntüleme filtre fonksiyonu ile kullanıcılara daha fazla kolaylık sunuluyor.

Toshiba Bellek Avrupa GmbH kablosuz SD Card FlashAir W- 04 için resmi akıllı telefon uygulamasının versiyon 4.3.1’ini piyasaya sundu.

Bu yeni versiyon kullanıcılar tarafından oldukça talep edilen dijital kamera ile çekilen fotoğraflar için otomatik kaydetme, fotoğraflar, filmler ve ham dosyalar için dosya tipi görüntüleme filtre fonksiyonu gibi bir önceki v.4.3.0 mevcut olan fonksiyonlara ek olarak ham veri format desteğini içeriyor.

Uygulamanın Otomatik Kaydet işlevi sayesinde, fotoğraflar ve videolar otomatik olarak aktarılıp ve akıllı telefona kaydediliyor.

Toshiba SD Card FlashAir W-04 neler getiriyor?

Mevcut fotoğrafları, manuel olarak seçip, gönderen mevcut yöntem ile birlikte, bu işlev kullanıcılara sunulan seçenek yelpazesini genişletiyor.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek için Görüntü Ayarları Fonksiyonu, fotoğraf (örneğin; JPEG), film (örneğin mp4) ve ham dosyalarına göre kullanımı kolay filtreleme sağlıyor.

Bu dosya türünün görüntülenmesini sınırlamak için seçenek, kullanıcının dosyaları sorunsuz şekilde önizlemesini ve paylaşmasını mümkün kılıyor.

Resmi uygulama, Android için Google Play veya iOS için App Store aracılığıyla yüklenebilir veya güncellenebiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir