‘TTNET, akıllı hayat için dijital çözümler üretiyor’

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde (İPZ) yaptığı konuşmada, hayatımızdaki her şeyin akıllandığı ve dijitalleştiği bir dönüşüm süreci yaşadığımızı vurgulayarak, hızlı internet erişiminin yaygınlaşmasıyla daha da dijital bir geleceğin bizi beklediğini söyledi. TTNET’in İPZ’deki standı için özel olarak hazırladığı, Fibernet hızına paralel bir çağrışım yapılmasının hedeflendiği “Roller Coaster Simulatörü” de katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar,  bu yıl “Dönüşüm ve Uyum” temasıyla düzenlenen İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde (İPZ) bir konuşma yaptı.

Konuşmasında cihazlardan spora, sağlıktan eğitime, eğlenceden müziğe her şeyin “akıllı” olduğu ve dijitalleştiği bir dönem yaşadığımızı vurgulayan Başar, pazarlamanın da bu gelişmelerden etkilenerek kabuk değiştirdiğini belirterek şunları söyledi:

“Dijital dönüşümle birlikte her şey ‘akıllı’ oldu. Saatler, telefonlar, fırınlar, buzdolapları yani kısaca her şey ‘akıllı’ ve dijital artık. Dünya her geçen yıl internetin etkisiyle daha da ‘akıllı’ ve dijital hale geliyor. Biz TTNET olarak bu dönüşüme Türkiye’de öncülük yapıyoruz. Hızlı internet erişim teknolojilerinin ötesine geçerek hayata değer katacak dijital çözümler sunuyoruz.”

Bu yıl “Dönüşüm ve Uyum” temasıyla düzenlenen İPZ, Swissotel The Bosphorus’da gerçekleşti. TTNET’in Türk Telekom ve Avea ile birlikte ana sponsorlarından biri olduğu zirvede yurtdışından ve Türkiye’den önemli konuşmacılar, katılımcılarla bir araya geldi.

TTNET’in İPZ’deki standı için özel olarak hazırladığı, Fibernet hızına paralel bir çağrışım yapılmasının hedeflendiği “Roller Coaster Simulatörü” de katılımcılardan büyük ilgi gördü. Fibernet’in hızının ve eğlencedeki özgürlüğün ön plana çıkarıldığı “Roller Coaster Simulatörü”, sahip olduğu aerodinamik özelliklerle bu alanda bir ilk olarak İPZ 2013’ün unutulmazları arasına girdi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir