TTNET HİPERNET Paketleri’ne yeni fiyat tarifesi

TTNET HİPERNET Paketleri, avantajlı fiyatlarla hızlı internet keyfi yaşatmaya devam ediyor. 100 Mbps’ye kadar hızlı HİPERNET Paketlerine ayda 33,90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, “İnternet bağlantım hem hızlı hem de uygun fiyatlı olsun” diyen mevcut ve yeni müşterileri için yenilediği HİPERNET paketlerini, 24 ay boyunca 33,90 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

20 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar değişen hız seçenekleri ile TTNET’in 24 ay taahhüt veren müşterilerine sunduğu sabit ve indirimli TTNET HİPERNET paket fiyatları şöyle:

TTNET HİPERNET aboneleri; TTNET Müzik, TTNET Aile Koruma Şifresi ve TTNET WiFi gibi servislerden de ücretsiz yararlanabiliyorlar. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından, 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden veya www.ttnet.com.tr adresinden başvuru yapabilirler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir