TTNET, KOBİ’leri buluta taşıyor

TTNET ve Netsis, KOBİ’lere iş süreçlerini internet üzerinden 7/24, hızlı ve verimli biçimde yönetebilecekleri bulut bilişim çözümleri sunuyor. TTNET’li KOBİ’ler; bulut bilişim teknolojisi üzerinden sunulacak ticari uygulamalar ile satın alma siparişlerinden, stok kayıtlarının yönetimine, veri güvenliğinden, muhasebe raporlarına kadar tüm iş süreçlerini içeren çözümlere, özel indirimlerle sahip olacak.

Bu yıl TTNET 360 vizyonu doğrultusunda dijital reklamcılık ve e-ticaretten, dijital ödeme ve tahsilat sistemlerine kadar birçok yeniliği pazara sunan TTNET, bu kez bulut bilişim çözümlerini KOBİ’lere özel indirimlerle sunuyor.

KOBİ’ler; TTNET’in, Netsis ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında; stok takibinden, cari hesap yönetimine, finanstan müşteri ilişkilerine tüm iş süreçlerini hiçbir kurulum maliyeti olmaksızın, uygun koşullarla bulut ortamına aktarabiliyor. KOBİ’lerin her yerden bilgilerine ulaşabilmeleri için internete bağlı olmaları yeterli oluyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler TTNET ile Netsis arasındaki işbirliği kapsamında aylık satış fiyatı 47,2 TL olan Netsis Netlite ürününü özel indirim ile 12 ay boyunca aylık 4,72 TL ücretle kullanabiliyor.

Ayrıca kampanya kapsamında müşteri ilişkileri yönetimi çözümü olan WebCRM, Netsis Entegre II ve III kullanıcılarına 12 ay boyunca ücretsiz kullanım imkanı ile sunuluyor. Buna göre kampanyadan yararlanan herkes, WebCRM’i tek kullanıcı için bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek.

TTNET müşterileri, bulut çözümlerinin aylık kullanım ücretlerini TTNET faturalarına yansıtarak kolayca ödeyebiliyor.

Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler TTNET web sitesi Kurumsal Sayfalarındaki Netsis linkinden; kampanyadan yararlanmak isteyenler ise; www.netsisim.com adresindeki TTNET’lilere özel satış linkinin yararlanabilirler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir