TTNET müşterilerine Platin Lounge hediye

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET, 6. yılını dolduran bireysel internet müşterilerine, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki TTNET Platin Lounge’un ayrıcalıklı atmosferinden yararlanma hakkı hediye ediyor. Ayrıca 5. yılını dolduran bireysel internet müşterileri ise TTNET Maxi Müzik paketini yıl sonuna kadar ücretsiz kullanabiliyor.

TTNET’te 6. yılını dolduran bireysel internet müşterileri, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki TTNET Platin Lounge’da, beraberlerindeki 1 misafirleri ve 6 yaşından küçük çocuklarıyla birlikte TTNET tarafından ağırlanıyor. Uçuş saatini beklerken, TTNET Platin Lounge’un şık ve rahat atmosferinde, ücretsiz ikramlar eşliğinde sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirme şansını elde eden TTNET müşterileri, TTNET Platin Lounge hediyesinden yıl sonuna kadar toplam 12 kez faydalanabilecek. TTNET’te 6. yılını kutlayan tüm bireysel müşterilerin bu hizmetten yararlanmak için TC kimlik numaralarını TTNET Platin Lounge girişindeki karşılama görevlisine bildirmeleri yeterli olacak.

TTNET’te 5. yılını dolduran TTNET’liler ise 2014 yılı sonuna kadar TTNET Maxi Müzik paketi ile diledikleri zaman, web’den veya mobil cihazlardan ücretsiz ve sınırsız müzik dinleme şansı elde ediyor. Ayrıca, ayda 250 şarkı indirebiliyor ve paketin kesintisiz ve sınırsız radyo dinleme özelliğini de kullanabiliyor. TTNET’te 5. yılını kutlayan ve kendilerine özel Maxi Müzik paketinden yararlanmak isteyen TTNET’lilerin hediye şifrelerini almak için MUZIK yazarak TC kimlik numaralarını 6066’ya göndermeleri yeterli.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir