TTNET müşterilerine ücretsiz ‘Pratik Çözüm’

TTNET, ADSL bağlantı ve modem ayarlarıyla ilgili problemleri otomatik olarak tespit ederek çözümüne yardımcı olan TTNET Pratik Çözüm Uygulaması’nı tüm TTNET ADSL abonelerine ücretsiz olarak sundu.

TTNET Pratik Çözüm Uygulaması, ABD’nin en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie International Business Awards 2012’de, “Yılın En İyi Ürün ya da Servisi – Tüketici Ürünleri” kategorisinde bronz ödüle layık bulundu.

TTNET Pratik Çözüm’den nasıl yararlanılır?

Bilgisayar kaynaklı problemleri olan, Internet Explorer sorunu yaşayan, yerel ağ ayarları ve kablosuz ağ bağlantı sıkıntısı olan, sayfa açarken zorlanan TTNET aboneleri, http://pratikcozum.ttnet.com.tr adresinden indirebilecekleri programla, bu sorunlarını kolaylıkla çözecek.

Sorunun çözümü için aboneyi adım adım yönlendiren ve çözüm aşamasında yapacağı değişiklikler için kullanıcıdan izin isteyen TTNET Pratik Çözüm uygulaması, çözemediği sorunlar için ürettiği servis koduyla, müşteri hizmetleri yetkilisinin problemi kolayca anlamasını sağlayarak zaman ve işgücünden de kazandıracak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

1 thought on “TTNET müşterilerine ücretsiz ‘Pratik Çözüm’

    campbell

    (30 Ocak 2013 - 01:12)

    Uzak durun bilgisayarları takip etmeye çalışıyorlar. İleride savaş çıktığında herkesin bilgisayarını kontrol edecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir