TTNET ve Intel’den ortaklaşa bilgisayar kampanyası

TTNET, Intel işlemcili bilgisayar veya tablet alanlara özel kampanya fırsatları sunuyor. Şirket açıklamasına göre, TTNET, Intel işbirliğiyle düzenlediği kampanya kapsamında, Intel işlemciye sahip Android ve Windows 8 tabanlı tablet ve dokunmatik bilgisayar satın alanlar aynı anda birden fazla fırsattan yararlanabiliyor

Yıl sonuna kadar devam edecek kampanya süresince Intel işlemcili cihazları satın alan kullanıcılar Tivibu Web Maxi Plus Paket, Tivibu Cep Paketi ve sınırsız TTNET Wi-Fi Deneme Paketi’nden 3 ay süresince ücretsiz olarak yararlanıyor.

TTNET Müzik’te ise 100 adet ücretsiz şarkı indirme ve Playstore’da bilgisayar oyunlarında yüzde 20 indirim avantajına sahip oluyor. Bu servislerin ve uygulamaların, bahsedilen Intel işlemcili bilgisayar ve tabletlere yüklü olarak gelmesi ise hızlı ve kolay erişimi sağlıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, satın aldıkları bilgisayar ve tabletlerin kutusunun içerisinden çıkacak kazı kartlardaki hediye kodlarını TTNET servislerinin web sitelerinden ya da 444 0 375’ten Çağrı Merkezi’ni arayarak aktive edip hemen kullanmaya başlayabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir