TTNET, yurtdışında da internete bağlıyor

TTNET, sunduğu “WiFi Yurtdışı Erişim Paketi” ile müşterilerinin yurtdışında da internete ulaşmalarını sağlıyor.

iPass işbirliğinde sunulan “WiFi Yurtdışı Erişim Paketi” sayesinde 123 ülkede, 1,2 milyon hotspot noktasında WiFi ile internete bağlanabiliyor.

TTNET’liler “WiFi Yurtdışı Erişim Paketi” sayesinde; yaz tatilleri, Ramazan ve Kurban bayramları ile yapacakları tüm yurtdışı seyahatlerinde vergiler dahil aylık 42 TL’ye internete sınırsız erişebiliyor.

TTNET’liler; TTNET’in uluslararası internet erişiminin önemli şirketlerinden iPass işbirliğinde sunduğu “WiFi Yurtdışı Erişim Paketi” sayesinde; 123 ülkede, 1,2 milyon hotspot noktasında WiFi ile internete bağlanabiliyor.

iPass Kıdemli Başkan Yardımcısı Steve Livingston ‘Informa Telecoms and Media’ verilerine göre, tabletler ve akıllı telefonlardan kişi başı günlük Wi-Fi data kullanımının 130 megabayt’a yakın olduğunu ifade etti.

TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, “WiFi Yurtdışı Erişim Paketi 123 ülkede 1,2 milyon hotspot noktasında internete sınırsız erişim imkanı sunuyor. “WiFi Yurtdışı Erişim Paketi”nde sadece kullanım yapılan ayların ücreti ödeniyor” dedi.

Yurtdışında WiFi servisinden yararlanmak için iPass firmasına ait olan Open Mobile uygulamasının, kullanılacak olan cihaza indirilmesi yeterli oluyor.

Uygulamanın ayrıntılı kullanım kılavuzu ve “WiFi Yurtdışı Erişim Paketi” ile ilgili bilgiler www.ttnetwifi.com.tr sitesinde yer alıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir