TTNET’e Oracle Mükemmellik Ödülü

Teknoloji dünyasının saygın organizasyonlarından biri olan Oracle Mükemmellik Ödülleri 2012’de (Oracle Excellence Awards), Yılın Teknoloğu (Technologist of the Year: IT Manager) ödülünü TTNET Ürün ve Servis Geliştirme Direktörü Olgay Taş kazandı. Oracle Mükemmelik Ödülleri, 2 Ekim’de San Fransisco’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Olgay Taş, İş Süreçleri Yönetiminde  Oracle ürün ve teknolojilerinin kullanıldığı, (Service Excellence Program) Programı  ile gerçekleştirilen IT dönüşümü ile “Technologist of the Year: IT Manager” ödülüne layık görüldü. Yılın Teknoloğu Ödülü; 9 farklı kategoride çalıştığı kurumun teknoloji çözümlerine üstün çabalarıyla katkıda bulunan yöneticilere veriliyor.

200 ülkeden, çok sayıda başvurunun yapıldığı organizasyonda; liderlikten veritabanı yönetimine 12 farklı kategorideki başarılı çalışmalar ödüllendirildi.   SEP; BSS’nin (Business Support System) temel uygulamaları için yaratılmış, CRM, iş zekası ve faturalama konularında yaşanabilecek olası sorunların önüne geçmek, müşteriye sunulan hizmet hızını ve kalitesini en yüksek seviyeye taşımak için oluşturulmuş bir yol haritası. Program; Müşteri Yönetim Sistemi, Faturalama, Veri Ambarı/İş Zeka, Entegrasyon ve Veri Aktarımı sistemlerinden oluşuyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir