TTNET’li olanlara ilk 6 ay Tivibu Ev hediye

TTNET, yeni ve mevcut tüm internet müşterilerine Tivibu Ev üyeliğini ilk 6 ay boyunca hediye ediyor. Herhangi bir internet paketini kullanan ya da yeni alacak olan tüm müşteriler, Türkiye’nin yeni dönem TV platformu Tivibu Ev’i herhangi bir taahhüt vermeden ve sadece kurulum ücreti ödeyerek ilk 6 ay boyunca doya doya izliyor. Ayrıca ilk ay, tüm kanallar ve içeriklerle ücretsiz tanışma fırsatı elde ediyor. Kampanya 7 Mart’a kadar geçerli olacak.

Tivibu Ev dünyasında 27’si HD olmak üzere 177 kanalın yanı sıra, 4500’den fazla film ve dizi, 2000’den fazla çocuk içeriği, 1000’e yakın belgesel ve yine 1000’e yakın müzik içeriği yer alıyor. “Kırmızı Halı” hizmeti sayesinde yıl içerisinde yüzlerce film sinemalardan hemen sonra Tivibu kullanıcıları ile buluşuyor. Ayrıca, İtalya Ligi Serie A, Fransa Ligi Ligue 1 ve Portekiz Ligi Primeira Liga’nın maçları ile İngiltere FA Cup karşılaşmaları yıl boyunca canlı olarak Tivibu Spor kanallarında ekranlara geliyor.

“Seç İzle”, “Tekrar İzle”, “Durdur İzle” ve “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özellikleriyle kullanıcılarına yepyeni bir televizyon izleme deneyimi yaşatan Tivibu Ev, bu özel kampanya ile daha fazla kullanıcıyla buluşmaya devam edecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir