TTNET’lilere özel ‘Karanlıkta Diyalog’

TTNET müşterileri dünya çapında 130 şehirde 7 milyondan fazla insanın ziyaret ettiği “Karanlıkta Diyalog” sergisini 25 TL yerine kendilerine özel indirimle 17 TL’ye gezebilecek.

TTNET’in ana sponsorluğunda düzenlenen sergide görme engelli bir rehber eşliğinde, şehrin temsili alanları tamamen karanlık bir ortamda geziliyor ve gündelik hayat bir görme engellinin gözünden deneyimleniyor.

Dünyadaki örneklerinden farklı olarak, ilk kez “Karanlıkta Diyalog İstanbul”da TTNET için kurulan özel alanda TTNET’in yeni dönem TV platformu Tivibu’da sunulan görme engellilere özel sesli betimlemeli filmleri izleme deneyimi yaşatılıyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen TTNET’liler kendilerine özel indirimli sergi biletlerini, Gayrettepe Metrosu’nda yer alan sergi alanındaki Biletix gişesinden kimlik kartlarını ve güncel TTNET faturalarını göstererek alabiliyor.[two_third last=”no”]…[/two_third]

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir