TTNET’ten ilk 5 ay internet hediye

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, başlattığı “İlk 5 ay İnternet Bizden” kampanyası ile ADSL, Fibernet ve Hipernet paketlerinin ilk 5 ayını müşterilerine hediye ediyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, başlattığı kampanyayla; internet paket ücretinin ilk 5 ayını müşterilerine ücretsiz sunuyor. TTNET’in 24 ay taahhüt veren yeni müşterileri için hazırladığı kampanyadan yararlananlar; kalan 19 ayda ise yürürlükteki paket ücretinden faydalanıyor.

TTNET müşterileri kampanya kapsamında; 8 mbps’ye kadar ADSL paketleri yanında yüksek hızlı HİPERNET ve FİBERNET paketlerinden de yararlanabiliyor.

31 Ağustos 2013’e kadar devam edecek kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarına ve 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerine başvuru yapabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın