TTNET’ten İstanbul Üniversitesi onaylı sertifika fırsatı

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET, TTNET ProG online eğitim platformu ile kişisel ve mesleki gelişim odaklı eğitim paketlerini online eğitimin tüm yenilikçi avantajları ile birlikte müşterilerine cazip koşullarla sunuyor.

Türkiye’de tüm süreçleri online olarak ilerleyen ilk üniversite onaylı sertifika programı olan TTNET ProG’de farklı alanlarda birçok eğitim yer alıyor.

TTNET ProG eğitim platformunda “Satış ve Pazarlama” ve “İş Dünyasında Profesyonellik” eğitim programlarını tamamlayan ve online sınavda başarılı olan TTNET müşterilerinin sertifikaları adreslerine posta ile gönderiliyor. TTNET’liler “Satış ve Pazarlama” ve “İş Dünyasında Profesyonellik” eğitimlerini TTNET ProG platformunda 60 TL karşılığında alıyor, üstelik bu ücreti TTNET faturalarına 3 ay taksit kolaylığı ile yansıtabiliyor.

TTNET ProG online eğitim platformunda birçok kategori altında 100’den fazla online eğitim bulunuyor. ProG platformunda yer alan ve öğretmenle öğrencilerin birbirlerini eşzamanlı olarak görerek iletişim kurabilmelerine olanak veren, öğretmen kontrolünde karşılıklı İngilizce konuşmalarını sağlayan “Canlı Canlı İngilizce” eğitimi aylık 19,90 TL ücretle sunuluyor.

Ayrıca TTNET’liler ProG platformunda yer alan “Kariyer Paketi” ile Satış, Pazarlama, İletişim, Finans, Liderlik ve Yönetilicik gibi çok farklı alanlarda kendilerini geliştirebiliyor. TTNET’liler ProG Kariyer Paketi’ndeki eğitimlerden ayda 4,90 TL karşılığında yararlanabiliyor.

Dileyen tüm TTNET’liler, ProG’ye üye olarak ya da mevcut tek şifreleri ile giriş yaparak ücretsiz deneme eğitimlerinden yararlanabiliyor. TTNET ProG online eğitim platformu hakkında detaylı bilgilere www.ttnetprog.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

TTNET ProG nedir?

Üyelerinin çeşitli kurslar sonunda İstanbul Üniversitesi Sertifikası alabileceği, sanal sınıflarda “Canlı Canlı İngilizce” derslerine katılıp konuşarak İngilizce öğrenebileceği ya da pratiğini arttırabileceği, “Kariyer Paketi” ile Satış, Pazarlama, İletişim, Finans, Liderlik ve Yönetilicilik gibi çok farklı alanlarda kendilerini geliştirebileceği Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET’in online eğitim platformudur.

TTNET ProG, sunduğu online eğitimler sayesinde, bireylerin özgeçmişlerini zenginleştirip iş başvurularında ve mülakatlarda avantajlı konuma gelmelerine yardımcı olur. Online yabancı dil eğitimi sayesinde kişinin yabancı dil yetkinliği artarken yeni kariyer fırsatları yaratmasına olanak sağlar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir