Tüm banka posları şimdi cepte

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin 2007 yılından bu yana geliştirdiği e-tahsilat çözümlerinde yeni bir döneme girildi. Netahsilat markasıyla işletme ve kurumlara  online tahsilat çözümleri sağlayan Eçözüm yeni geliştirdiği teknolojilerle tahsilatı cebe taşıdı. Artık işletmeler yanlarında pos taşımadan cep telefonları ile tüm bankaların kredi kartlarından peşin veya taksitli tahsilat yapabilecekler.

Dövizli tahsilat, limitli tahsilat, tüketiciden tahsilat, bayi-alt bayi zincir tahsilat, cari hesap entegrasyonu ve benzeri bir çok özelliğe sahip olan ve halen 300’e yakın kurumsal işletme tarafından kullanılan Netahsilat sistemleri cep telefonu uyumluluğu ile artık daha geniş kitlelere hitap edebilecek.

Mobil uyumluluğu Responsive Web Design teknolojileri kullanarak sağladıklarını belirten Eçözüm Genel Müdürü Arif Sarı Responsive Design’ın sadece mobil uyumluluk olmadığını tüm ekran formatları ile uyumluluk sağladığını ve yazılımlarını tek tasarım ile tüm formatlarda çalıştırdıklarını ifade etti.

Çözümlerinin mobil ve tablet uyumluluğu ile daha kullanışlı hale geldiğini, özellikle saha satış ve tahsilat süreçleri olan işletmeler için çok kullanışlı olduğunu belirten Sarı hedeflerinin 2013 yılının sonunda Netahsilat kullanan işletme sayısını 600’e çıkarmak olduğunu söyledi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın