Tüm indirimler tek uygulamayla cebinizde

Artık Salealarm uygulaması sayesinde tüm indirimler cep telefonunuzda. Pek çok e-ticaret sitesinin indirimli ürünlerini ilgi alanlarınıza göre takip edebilirsiniz.

Tictoc’un geliştiricisi olan SK Planet Türkiye’nin yeni uygulaması Salealarm alışverişi kolaylaştırıyor. Uygulama, n11, Sahibinden, gittigidiyor, Vatan Computer, Hızlıal, Gold ve ebebek gibi online alışveriş sitelerinin tüm indirimli ürünleri cep telefonlarına getiriyor.

İndirim oranına ve fiyat aralığına göre filtreleme yapabilen uygulama içinde Elektronik, Giyim & Aksesuar, Ev & Dekorasyon, Kişisel Bakım & Kozmetik, Bebek & Oyuncak & Hobi, Spor & Outdoor ve Diğer gibi bir çok kategoriyi barındırıyor.

“Mağazalar” bölümünden istenilen internet sitelerini çıkarmaya imkanı sağlayan Salealarm, bu sayede ilgi alanı dışında olan ürünleri görmeyerek kişiselleştirme imkanı sunuyor. “Son İncelediklerim” bölümünden ise daha önce göz atılan ürünleri tekrar görebilmeyi sağlıyor.

İndirimli ürünleri tarihlerine, indirim oranlarına ve fiyatlarına göre sıralayıp, arama yapabilmeye de imkan veren uygulama, şimdilik Android kullanıcılarının hizmetine sunulmuş durumda. iPhone kullanıcıları ise Salealarm’ı ilerleyen günlerde AppStore’dan indirebilecekler.

Salealarm uygulamasını Android için buradan indirebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir