Türk Telekom Grubu, Manisalı KOBİ’lerle buluştu

Türk Telekom Grubu Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar, Manisa’daki 22 bini aşkın KOBİ’nin yüzde 85’inin Türk Telekom hizmetlerinden faydalandığını söyledi.

Türk Telekom Grubu’nun iş dünyasındaki yeni fırsatları ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla düzenlediği “KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları”nın 5’incisi Manisa’da gerçekleşti.

Toplantıda konuşan Türk Telekom Grubu Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar, amaçlarının Türk Telekom Grubu’nun, iş dünyasındaki yeni fırsatları ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak olduğunu belirtti.

Başar, Türk Telekom Grubu’nun entegre yapısı ve yenilenen kurumsal vizyonunun, teknoloji danışmanı olarak global rekabette bir üst lige yükselmek isteyen tüm şirketlerin yanında olduklarını vurguladı.

Müşteri odaklı yaklaşımları ile KOBİ’lerin sabit ses, geniş bant ve mobilde tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayan yegane adres olduklarını kaydeden Başar, teknoloji ve inovasyonla Manisa ekonomisinin gelişimine destek olarak KOBİ’leri teknolojiyle donattıklarını söyledi.

Başar, Türkiye’deki KOBİ’leri teknolojiyle donattıklarını ve global alanda rekabet edecek düzeye taşıdıklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

“KOBİ’lerimiz, sağladıkları istihdam ve gerçekleştirdikleri yatırımlarla ülke ekonomisinin lokomotifi sayılıyor. Türk Telekom Grubu olarak biz de KOBİ’lerimizin sahip olduğu gerçek potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Türk Telekom Grubu’nun sunduğu iletişim teknolojilerini kullanan yeni nesil şirketler, daha fazla kazanmanın kapılarını aralıyor, tasarruf sağlıyor, gelirlerini artırıyor, işletme risklerini azaltıyorlar.

Entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize en hızlı hizmeti sunduğumuz Manisa’da fiber altyapımız 3 bin 229 kilometreye ulaştı. Manisa ve ilçelerindeki Organize Sanayi Bölgelerimizi fiber alt yapımız ile donattık. Manisa’da faaliyet gösteren 22 bini aşkın KOBİ’nin yüzde 85’i hizmetlerimizden faydalanıyor.”

Buluşmada, konusunda uzman katılımcılar iş dünyasının değişen dinamiklerini anlattı. Ayrıca, sürdürülebilir bir şirket olmaya yardımcı olacak bilgiler ve bölgenin öne çıkan başarı hikayeleri KOBİ’lerle paylaşıldı.

Etkinlikte Türk Telekom Grubu’nun 175. yılına özel Manisa’nın en eski kurumsal müşterisine Türk Telekom Grubu Kurumsal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar tarafından 175. Yıl özel plaketi takdim edildi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir