Türk Telekom Konforlu Hayat’a uluslararası ödül

Türk Telekom, Küresel Telekom Ödülleri’nde “Nesnelerin İnternetini Fırsata Çevirme” kategorisinde ödül aldı. Şirket açıklamasına göre, Türk Telekom, müşterilerinin hayatlarına kolaylık ve konfor getiren Türk Telekom Konforlu Hayat hizmetiyle Küresel Telekom Ödülleri’nde “Nesnelerin İnternetini Fırsata Çevirme” kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Akıllı teknolojilerle kullanıcılara hayatlarının her alanında konfor getiren ve kolaylık sağlayan, Türk Telekom Konforlu Hayat, dünyanın en prestijli ödül organizasyonlarından Küresel Telekom Ödülleri’nde Türkiye’den ödül alan tek proje oldu.

Nesnelerin interneti teknolojileriyle kullanıcıların günlük hayatlarında kullandıkları araçları ve bulundukları mekanları birbiriyle bağlantılı ve daha konforlu hale getiren Türk Telekom Konforlu Hayat, kendi alanında sektörde bir ilk olma niteliği taşıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, ödülün Türk Telekom’un müşteri ihtiyaçlarına inovatif yaklaşımlarının bir kanıtı niteliğinde olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Türk Telekom Konforlu Hayat ile müşterilerimizin günlük hayatlarına ev, araç, sağlık gibi birçok farklı alanda konfor ve kolaylık getiren yenilikçi ürün ve servislerimizi nesnelerin internetinin getirdiği avantajlarla sunuyoruz. Bireysel müşterilerine nesnelerin interneti teknolojisinden yararlanarak oluşturduğu ürünlerini geniş bir portföyde sunan Türk Telekom Konforlu Hayat, bu alanda sektörde bir ilk olma niteliği taşıyor. Türk Telekom olarak yaygın altyapımızdan aldığımız gücü ileri teknolojilerle bir araya getirerek hayata geçirdiğimiz Türk Telekom Konforlu Hayat ile layık görüldüğümüz ödülün mutluluğunu yaşıyoruz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir