Türk Telekom’a Yatırımcı ilişkileri Web Sitesi Ödülü

IR Global Rankings tarafından yapılan en iyiler sıralamasında, Türk Telekom, “Dünya Telekomünikasyon Sektörü En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi” kategorisinde birinci oldu.

Online faaliyet raporları, kurumsal yönetim prosedürleri, finansal ve operasyonel verileri açıklama alanlarındaki kapsamlı derecelendirme sistemi IR Global Rankings (IRGR) dünyanın önde gelen en iyi yatırımcı ilişkileri web sitelerini açıkladı.

28 Kasım 2013 tarihinde Londra Borsası’nda 15.si düzenlenen ödül töreninde, Türk Telekom, “IR Global Rankings En İyiler” En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi kategorisinde, Dünya Telekomünikasyon Sektörü’nde Birincilik Ödülünü aldı.

Türk Telekom aynı zamanda “Avrupa’da En İyi Yatırımcı İlişkileri Web Sitesi” kategorisinde üçüncülük ödülünü de alarak birçok sektörden dünya çapındaki 300’den fazla şirketi geride bıraktı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir