Türk Telekom’dan Asus notebook kampanyası

Türk Telekom Asus notebook kampanyasında iki farklı seçenek sunuluyor. Türk Telekom müşterileri dilerlerse KDV dahil ayda 53 liradan 36 ay taksitle, dilerlerse 76 liradan 24 ay taksitle kampanyadan yararlanabilecek.

Asus notebooklara, kredi kartı kullanmadan tüm Türk Telekom bayi ve ofislerinden ulaşılabilecek. 15,6 inç ekrana ve Intel Core i5 işlemciye sahip olan Asus notebooklar 4 GB RAM ve 500 GB hard disk, Windows 8 işletim sistemi, NVIDIA GeForce Graphics ekran kartı ve 8x süper multi drive optik okuyucusuyla en son teknolojiye sahip bulunuyor.

Türk Telekom’un Asus notebook kampanyası, ev telefonu faturasına yansıtılan ödeme kolaylığı, uzun taksit seçenekleri ve uygun fiyatıyla en iyi yarıyıl tatili hediyesi olacak. Ayrıca 27 Ocak – 9 Şubat arasında Asus notebook alan ilk 1000 öğrenciye, Cinemaximum sinema bileti de hediye edilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir