Türk Telekom’dan ‘Evden Ödeme Servisi’

Türk Telekom, tüketiciye alışverişte yeni bir yöntem sağlayacak “evden ödeme servisi”ni kullanıma sunuyor. Bu servisle birlikte Türk Telekom müşterileri, alışverişlerinde ev telefonu numarası kullanarak alışveriş yapabilecek.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre, “evden ödeme servisi” ile alışverişte yeni bir ödeme seçeneği daha hayata geçiyor.

Bu servis ile anlaşmalı üye iş yerlerinin ürünlerini internet üzerinden ya da mağazalarından sadece ev telefonu numarasını girerek almak mümkün olacak.

Alışverişte kullanıcılar son onayı cep telefonları üzerinden SMS ile ya da ev telefonlarına yapılacak çağrıyı onaylayarak verebilecek. Onayın ardından harcama tutarı müşterinin ev telefonu faturasına yansıtılacak.

“Evden ödeme servisi”nden yararlanabilmek için Türk Telekom müşterilerinin kendi adlarına kayıtlı ev telefonlarından “444 63 61” numaralı telefonu arayarak servisi kullanıma açtırmaları yeterli olacak.

Anlaşmalı markalar arasında Mybilet, Playstore, Facebook, Zynga, Mynet Oyun, Fizy, Peak Games, Vitamin, Sobee, Legend Online, Steam, Ubisoft ve EA Games bulunuyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir