Türk Telekom’dan Smart LED TV kampanyası

Türk Telekom, Smart LED TV kampanyası başlattı. Türk Telekom açıklamasına göre, şirket yeni kampanyasıyla müşterilerine Smart LED TV’lere uygun şartlarla sahip olma fırsatı sunuyor. 32 inç LG Smart LED TV televizyonlar 35 liradan başlayan 24 ve 36 aylık taksit seçenekleriyle, Türk Telekom müşterilerine sunuluyor.

32 inç LG Smart LED TV sahibi olmak isteyen Türk Telekom müşterileri, tarife bağımsız, 24 ay taahhütle ayda 45 liraya ya da 36 ay taahhütle ayda 35 liralık taksitler ödeyerek smart TV sahibi oluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Türk Telekom bayi ve ofislerine başvuru yapmaları gerekiyor. Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler ise 444 1 444 müşteri hizmetlerinden veya “www.turktelekom.com.tr” adresinden yararlanabilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir