Türk Telekom’dan yeni yıla yeni telefon kampanyası

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, 4.5G uyumlu akıllı telefon satın alacak müşterilerine özel yeni yıl kampanyası başlattı. Türk Telekom, kampanya kapsamında 24 ay taksitle cihaz satın alan müşterilerine ilk taksitlerini bir ay erteleme avantajı sunuyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, sevdiklerine 4.5G uyumlu akıllı telefon alıp yeni yıl sürprizi yapmak isteyen ya da telefonunu yenilemek isteyen müşterilerine yönelik bir kampanya başlattı.

Türk Telekom müşterileri, yeni kampanya kapsamında, mobil ve evde internet faturalarına ek olarak 24 ay taksitle alacakları akıllı telefonlarının ilk taksitini bir ay erteleyebilecekler. Kampanyadan faydalananlar ayrıca, Türk Telekom’un sunduğu; hız, kapsama ve kapasite açısından Türkiye’nin en iyi 4.5G hizmetini de doya doya yaşama fırsatına sahip olacaklar.

15 Ocak tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Samsung, LG, Sony, HTC, General Mobile ve Vestel markalarının en çok tercih edilen 4.5G uyumlu modelleri Samsung Galaxy Grand Prime Plus, Samsung Galaxy J7 Prime, Samsung Galaxy S7 Edge, LG Stylus 2, Sony Xperia XZ, HTC Desire 830, General Mobile GM 5 ve Vestel Venus V3 satın alınabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir