Türk Telekom’dan yeni yılda yeni tablet kampanyası

Türk Telekom, bireysel ve kurumsal müşterileri için yeni yılda yepyeni avantajlarla dolu bir tablet kampanyası başlattı. En yeni teknolojilere sahip dört ayrı modelde Asus tablete sahip olmak, ev telefonu faturasına yansıtılan uzun vadeli ödeme sistemiyle çok daha kolay hale geliyor.

Türk Telekom’un yeni başlattığı bu kampanyayla, Dört Dörtlük pakete ek olarak ayda 1 veya 2 TL ödeyerek tablet sahibi olmak mümkün olurken, tarife bağımsız paket sahipleri ise ayda 15 ila 49 TL arasındaki fiyatlarla Asus tablet alabiliyor.

Asus MemoPad 7″ Android Tablet: Dört Dörtlük pakete ek, 1 TL X 24 ay taksitle, tarife bağımsız 15 TL X 24 ay taksitle sunuluyor.

Asus MemoPad 7″ HD Android Tablet: Dört Dörtlük pakete ek, 2 TL X 24 ay, tarife bağımsız 18 TL X 24 ay fırsatıyla müşterilere ulaştırılıyor.

Asus MemoPad 10″ Android Tablet: Tarife bağımsız 24 TL X 24 ay taksit, dileyenleri tablet sahibi yapıyor.
Asus Transformer Book 10″ Windows 8.1 Tablet: Türkiye’de ilk Windows 8.1 işletim sistemine sahip bu tablet ise tarife bağımsız 49 TL X 24 ay veya 36 TL X 36 ay fırsatıyla Türk Telekom müşterilerinin oluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın