Turkcell Superonline müşterilerine avantajlı Turkcell 3G VINN

Türkiye fiber internet pazarının lideri Turkcell Superonline, evlerinde ve işyerlerinde ışık hızının keyfini çıkaran müşterilerine dışarıda da internet bağlantısını uygun koşullarda sağlıyor. “Turkcell Superonline müşterilerine özel VINN Kampanyası”ndan yararlananlar, ön ödemesiz ayda 29,90 TL’den başlayan fiyatlarla, limitinde duran Turkcell VINN sahibi oluyor.

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, evlerinde ve işyerlerinde ışık hızında internet sağladığı müşterilerine, dışarıda da Turkcell kalitesiyle internete bağlanma fırsatı sunuyor.

“Turkcell Superonline müşterilerine özel VINN Kampanyası” kapsamında 4 GB internet paketine sahip Turkcell VINN, ön ödemesiz olarak ayda 29,90 TL’den satışa sunuluyor. Dışarıda daha fazla internet kullanımı olanlar için 8 GB’lık paket yine ön ödemesiz olarak 49,90 TL, 15 GB’lık paket ise 79,90 TL karşılığında Turkcell Superonline müşterileriyle buluşuyor.

Limitinde durma özelliği ile paket aşımı sürprizi de içermeyen 12 ay kontratlı Turkcell VINN paketlerinden yararlanmak için Turkcell Superonline müşterilerinin tek yapmaları gereken müşteri numaralarıyla birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’ne (TİM) başvurmak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın