Turkcell Superonline’dan ASUS Ultrabook kampanyası

Turkcell Superonline, teknolojiyi yakından takip eden müşterilerini, uygun koşullarla en gelişmiş cihazlarla buluşturduğu kampanyalara imza atmaya devam ediyor.

Turkcell Superonline’ın “ASUS Ultrabook Kampanyası” kapsamında fiber internet müşterilerine 24 ay boyunca faturalarına ek 99 TL karşılığında ASUS VivoBook S400CA sahibi olma fırsatı sunuluyor.

30 Nisan tarihine kadar geçerli kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell Superonline bireysel fiber internet müşterilerinin tek yapması gereken Turkcell Superonline bayi veya yetkili satış kanallarından başvuruda bulunmak. Detaylı bilgi için www.superonline.net adresinde bilgi alabilirler.

Hassas dokunmatik ekranıyla sezgisel eğlence fırsatı sunan Asus VivoBook S400CA, fırçalı alüminyum dokusuyla yüksek dayanıklılık ve şık görünümü birleştiren, çekici metalik tasarımıyla göze hitap eden bir cihaz.

Intel Core i5 3317U işlemciye ve Windows 8 işletim sistemine sahip cihaz, SonicMaster ile etkileyici ve zengin ses performansı sunuyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir