Turkcell Superonline’dan fiber internet fırsatı

Turkcell Superonline, hızlı ve kaliteli internet altyapısını uygun fiyatlarla birleştirerek, daha fazla kişiye ışık hızında internet deneyimini yaşatmayı amaçlayan kampanyalarına bir yenisini ekledi.

“Işık Hızını Dene” kampanyası kapsamında yeni müşteriler ilk üç ay boyunca herhangi bir taahhüt vermeden, 49 TL’den başlayan kampanyalı fiyatlarla fiber internet hizmetinden yararlanacak.

Üç ayın sonunda ışık hızıyla tanışan müşteriler, vazgeçemeyecekleri bu teklifte 24 ay daha sabit fiyat garantisi ile kampanyadan yararlanmaya devam edebilecek.

Kampanya sayesinde fiber interneti denemek isteyen, fakat taahhüt vermekten çekinen tüm müşteriler ışık hızında interneti deneyimleyebilecek.

Kampanya boyunca kurulum, aktivasyon ve modemin ücretsiz olarak sağlandığı kampanya 1 Şubat 2015’e kadar geçerli.

Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 850 222 0 222, www.superonline.net ya da Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından başvuruda bulunmak gerekiyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir