Turkcell Superonline’dan ‘Gece Kuşu’ kampanyası

Turkcell Superonline, ‘’Gece Kuşu’’ kampanyasıyla abonelerine, 00.00-06.00 saatleri arasında 50 Mbps hız ile internetten indirme yapmalarına imkan tanıyor.

Turkcell Superonline’dan yapılan açıklamaya göre, mevcut ve yeni Turkcell Superonline fiber internet müşterilerinin yararlanabildiği kampanyada, 50 Mbps hız ve 100 GB hız alanı içeren limitsiz paket sunuluyor.

Kampanyanın geçerli olduğu saatlerde hız alanı kalkıyor ve bu kampanyadan yararlanan fiber internet aboneleri daha uzun süre 50 Mbps hızla fiber internetten yararlanabiliyor.

Turkcell Superonline müşterileri “Gece Kuşu” kampanyasından yararlanmak için 24 ay taahhütle ayda 79 lira ödüyor.

Turkcell Superonline’dan numara tahsis eden ya da ev telefonunu taşıyan ses aboneleri için aylık ödeme miktarı ise 69 lira. Turkcell Superonline “Gece Kuşu” kampanyası, 30 Eylül 2013 tarihine kadar abone alımına açık kalacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir