Turkcell Superonline’dan ‘Yalın ADSL’ fırsatı

Turkcell Superonline, fiber internetten sonra, ADSL hizmeti için de tüketicilerin ev telefonuna sabit ücret ödeme zorunluluğunu sona erdiriyor.

Turkcell Superonline’ın başlattığı “Yalın ADSL” kampanyasıyla dileyen herkes, ev telefonuna sabit ücret ödemeden sadece yalın ADSL hizmeti alabiliyor.

Ev telefonundan vazgeçmek istemeyenler ise, numarasını Turkcell Superonline’a taşıyarak yine sabit ücret ödemeden ev telefonunu da kullanmaya devam ediyor.

Ev telefonunu Turkcell Superonline’a taşıyanlar, 8 Mbps’ye kadar limitsiz yalın ADSL internet hizmetini 24 ay kontratlı olarak sadece 59 TL’ye alabiliyor ve isterlerse ek avantajlı konuşma paketlerinden yararlanabiliyorlar.

Turkcell Superonline’ın yeni kampanyası dahilinde, numara taşıma ya da numara tahsis kapsamında telefon hizmeti alan 24 ay kontratlı tüm yalın ADSL aboneleri ayrıca 24 ay boyunca ücretsiz olarak her ay 100 dakika konuşma paketinden de yararlanabiliyorlar. Üstelik aktivasyon ve modem için de herhangi bir ek ücret ödemiyorlar.

superonline-2013ekim-tarife

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir