Turkcell Superonline’dan yurtdışı paketi

Turkcell Superonline, telefon hizmeti alan bireysel müşterilerine 47 ülkede geçerli olan ve özellikle yurt dışı mobil hatlarıyla en uygun fiyatlara konuşma imkanı sunan Süper Yurt Dışı Dakika Paketleri’ni hizmete sundu.

Turkcell Superonline aboneleri 30 dakikalık paket için aylık 9,99 TL, 60 dakikalık paket için ise aylık 14,99 TL ödüyor. Süper Yurt Dışı Dakika Paketi kullanan aboneler aynı zamanda Turkcell Superonline içi aylık 3.000 dakika arama hakkına da ücretsiz sahip oluyor.

Turkcell Superonline’dan aktif ses hizmeti alan bütün bireysel ses müşterilerinin yararlanabileceği paketler, aralarında Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Özbekistan ve Ukrayna’nın da  bulunduğu 47 ülkede sabit ve mobil telefonlara yönelik aramalar için geçerli. Süper Yurt Dışı Dakika Paketlerini alanlar, ayrıca Superonline içi (onnet) aylık 3.000 dakika arama hakkına da ücretsiz sahip oluyor.

Süper Yurt Dışı Dakika Paketleri’nden yararlanmak için herhangi bir taahhüt gerekmiyor. Paket satın alındıktan hemen sonra aktive oluyor ve her ay otomatik olarak yenileniyor. Ayrıca dakikaların bitmesi durumunda aynı ay içinde birden fazla paket alınabiliyor.

Paketi, 0850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile tüm Turkcell Superonline Abone Merkezleri ve yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından satın almak mümkün.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın