Turkcell TV Plus, aylık 14,90 TL’ye ‘Yan Oda’da

Turkcell Superonline tarafından hizmete sunulan “Turkcell TV Plus Yan Oda” kampanyası ile TV Plus kullanıcıları aylık 14,90 TL karşılığında evlerinde ikinci bir televizyonda da Turkcell TV Plus izleyebiliyor.

Turkcell Superonline’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, kişisel TV platformu Turkcell TV Plus deneyimini tüm aile üyeleri için daha kullanılabilir hale getirmek amacıyla Turkcell TV Plus Yan Oda kampanyasını başlattı.

Mevcut ve yeni Turkcell TV Plus müşterilerine yönelik kampanya kapsamında, 24 ay taahhütle aylık 14,90 TL karşılığında iki farklı televizyonda aynı anda Turkcell TV Plus izlenebiliyor. Yeni abonelerden kurulum ücreti alınmayan kampanyada, mevcut abonelere peşin ve taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor.

Turkcell TV Plus Yan Oda kampanyasından yararlanmak isteyenler, 1 Ekim 2015 tarihine kadar Turkcell Superonline yetkili bayilerinden, “www.superonline.net” internet adresinden ya da “0850 222 0 222” numaralı çağrı merkezinden başvuru yapabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir