Turkcell yatırımcı ilişkilerinde “Türkiye’nin en iyisi” seçildi

TechnoLogic 27 Haziran 2013 0
Turkcell yatırımcı ilişkilerinde “Türkiye’nin en iyisi” seçildi

Turkcell, finans dünyasının tanınımış kurumlarından IR Magazine’in geleneksel olarak düzenlediği organizasyonda bu yıl “Türkiye’nin en iyisi” seçildi.

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, adayların, IR Magazine’in yaptığı kapsamlı araştırmalar sonucu belirlendiği organizasyonda Turkcell, Türkiye’den aday gösterilen 4 şirket arasından yatırımcı ilişkileri konusunda “Türkiye’nin En İyisi” seçilerek birincilik ödülünü kazandı. Londra’da düzenlenen törende Turkcell’in yanı sıra Unilever, Roche, Adidas ve BASF gibi şirketler de ödüllerini aldı.

Turkcell Yatırımcı ve Uluslararası Medya İlişkileri Direktörü Nihat Narin konuya ilişkin değerlendirmesinde, Turkcell olarak yatırımcı ilişkileri faaliyetlerinin standardını sürekli olarak yükseltmek gayretiyle çalıştıklarını, amaçlarının şimdiye kadar olduğu gibi “en iyi yatırımcı ilişkileri uygulamalarını” hayata geçirerek sermaye piyasalarına katkı sağlamayı sürdürmek olduğunu belirterek, çalışmalarının uluslararası düzeyde kabul görüyor ve takdir ediliyor oluşunun kendilerine daha iyi noktalara gelmek için müthiş bir itici güç sağladığını kaydetti.

Bir cevap yazın »