Turkcell’den Ankara’ya 551 milyon lira yatırım

Turkcell Kurumsal Satış Direktörü Sezin Mızraklı, Turkcell’in Ankara’da son 5 yılda toplam 551 milyon lira yatırım yaptığını belirtti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Ankaralı iş adamları, İstanbul’daki Turkcell Kurumsal Müşteri Deneyim Merkezi’nde ağırlandı. Turkcell yetkililerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyona çeşitli şirketlerden 22 yönetici katıldı.

Mızraklı, burada yaptığı konuşmada, Turkcell’in Ankara’da son 5 yılda toplam 551 milyon lira yatırım yaptığını ifade etti.

Turkcell’in Ankara’da imza attığı sosyal sorumluluk projelerine ilişkin bilgi veren Mızraklı, Kardelenler Projesi kapsamında 295 lise, 144 üniversite mezununa ulaştıklarını, 42 öğrencinin liseye, 58 öğrencinin de üniversiteye devam ettiğini kaydetti.

Ekonomiye Kadın Gücü Projesi’nde Ankara’da 573 kadının kredi kullandığını dile getiren Mızraklı, kullanılan kredi tutarının 1 milyon 660 bin 297 lirayı bulduğuna işaret etti.

Kurumsal müşterilere yönelik çalışmaları hakkında bilgi veren Mızraklı, şöyle konuştu:

“Turkcell, bugün kurumsal pazarın lideri ve 520 bini aşkın şirkete hizmet veriyor. Turkcell’li olmayı seçen şirketler için fark yaratmak, onları teknolojiyle bir adım öne taşıyabilmek için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Bunun için de ülkemizi doğudan batıya, kuzeyden güneye adım adım geziyor, kurumsal müşterilerimize teknolojik inovasyonla nasıl bir gelişim yaşayacaklarını anlatıyoruz. Son 5 yılda bu amaçla 650 organizasyon düzenledik, 175 bin müşterimize ulaştık.”

Organizasyonda, Ankaralı iş adamları, mobil teknolojilerin katkısıyla yeni dünyada kazananlar arasında olmak isteyen şirketler için hayata geçirilen “Gerçek Zamanlı İşletme” yaklaşımını Turkcell yöneticilerinden dinledi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın