Turkcell’den DenizBank’a Windows 8’li destek

Turkcell ve DenizBank bankacılık ve iletişim alanlarının kesiştiği pek çok alanda hayata geçirdikleri işbirliklerini yeni bir aşamaya taşıyor. DenizBank’ın iletişim ihtiyaçlarını da üstlenen Turkcell, çalışanlar için 1.300 akıllı telefon ile yönetim ve direkt satış ekibi için 1.705 tablet sağlayacak.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, kaliteli mobil ses ve internet çözümleri sunduğu kurumsal müşterilerine yenilerini eklemeye ve var olan işbirliklerini genişletmeye devam ediyor. Ülkenin dört bir yanında birebir iletişimde bulunduğu 480 bine yaklaşan şirket ve kurum arasında yer alan DenizBank ile işbirliğini daha da derinleştiren Turkcell, kurumun mobil iletişim ihtiyaçlarının ana tedarikçisi oldu.

Mobil teknolojilerdeki gelişmelerin ve bunun sonucu yaşanan dönüşümün tüm iş süreçlerini yeni baştan kurgulamayı zorunlu kıldığına dikkat çeken Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Turkcell, inovasyon gücüyle iletişim ve teknoloji alanında sadece Türkiye’de değil dünyada öncü uygulama ve hizmetler sunan bir şirket. Bu sayede kurumsal müşterilerimizin işlerini geliştirmelerine ve büyümelerine katkıda bulunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ise yeni iş birliğini şöyle değerlendirdi: “Turkcell telekomünikasyon alanında, DenizBank ise bankacılıkta uzun zamandır fark yaratan işlere imza atan iki kurum. Ortak değerlerimiz arasında yer alan ‘yenilikçilik’ anlayışı, bizi aynı paydada buluşturuyor.”

DenizBank; ses hatlarını Turkcell’e taşırken, 1.300 akıllı telefon, 1.705 tablet ve Turkcell data paketi de DenizBank çalışanlarının hizmetine sunuldu. Turkcell, DenizBank çalışanlarının kullanımına verdiği 1.300 akıllı telefon ve 1.705 tabletle Türkiye’deki ilk büyük Windows 8 satışını gerçekleştirmiş oldu. DenizBank, toplu SMS trafiğinin tamamını da Turkcell’e yönlendirdi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir