Turkcell’den emeklilere özel kulüp

Turkcell, ikinci baharını yaşayan üyelerinin teknolojinin nimetlerinden hem daha hesaplı hem daha kolay bir şekilde yararlanabilecekleri Turkcell Emekliler Kulübü’nü hayata geçirdi.

Kulüp üyelerini, emeklilere özel tarife paketlerinden kolay kullanımlı akıllı telefon seçeneklerine, “Turkcell İlacımı Hatırlat Servisi” gibi sağlık hizmetlerinden çeşitli marka işbirliklerine kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler bekliyor.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “Turkcell’in teknolojideki liderliği ve sağlayacağı faydaların birleşmesiyle birlikte 60 yaş üzeri emekliliğin tadını çok daha rahat çıkaracak” diye konuştu.

Emekliler Kulübü üyeleri, Turkcell İlacımı Hatırlat Servisi’nden de bir ay boyunca ücretsiz yararlanıyor. Düzenli ilaç kullanan ve ilaç saatlerini hatırlamakta zorluk yaşayanlara ilaç saatlerinde hatırlatma gönderilen bu yeni servis sayesinde aboneler kendi beyan ettikleri saatlerde cep telefonlarına sesli hatırlatma alabiliyor.

Bu servisten yararlanmak için abonelerin tek yapmaları gereken, 0888 222 0 222’yi ücretsiz arayarak ilaç bilgilerini müşteri temsilcilerine kayıt ettirmek. Turkcell İlacımı Hatırlat Servisi, ilk aydan sonra 1 TL olarak ücretlendiriliyor.

Turkcell, teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmak istemeyen 60 yaş üzerindeki müşterileri için Turkcell MaxiPLUS5 Kolay Kullanım’ı sunuyor. Turkcell MaxiPLUS5 Kolay Kullanım, Türk mühendislerin akıllı telefon alışkanlığı olmayanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği özel bir arayüze sahip.

Turkcell’li emekliler kendilerine hitap eden özel marka işbirlikleriyle bütçelerine de katkıda bulunuyor. İlk işbirliklerinden biri “emekli olunca dünyayı turu yapma” hayali kuranlar için Prontotour’un yurtiçi kültür turlarında yüzde 20, yurtdışı gemi turlarında kabin başına 150 euro indirim sağlıyor.

Ayrıca Türkiye’de emeklilere yönelik ilk ve tek fırsat sitesi Retireepass.com’da yer alan kendilerine özel tüm fırsatlar için Turkcell Emekliler Kulübü üyeleri sadece 1 TL ödüyor.

Turkcell, Emekliler Kulübü ile 60 yaş üzerindeki müşterilerinin hayatını teknoloji ve iletişimle bağlantılı her alanda kolaylaştırmayı hedefliyor. Emekliler Kulübü üyelerine, çağrı merkezleri yanıt sistemlerinde doğru kanallara ulaşmakta kolaylık sağlamak için kulüp üyelerine 532’yi aradıklarında doğrudan müşteri temsilcisine ulaşma imkânı tanınıyor.

Turkcell Emekliler Kulübü’ne üye olmak için EMEKLI yazıp 2222’ye ücretsiz bir SMS göndermek yeterli.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir