Turkcell’den kadınları ‘fit’ tutan hizmet

Turkcell ve JATOMI ortaklığıyla sunulan“ Akıllı Kadınlar-Fit Yaşam” servisiyle kadınlar akıllı cihazlarına gelen püf noktalarıyla formda kalıyor.

Turkcell’in JATOMI Fitness ile hayata geçirdiği “Akıllı Kadınlar-Fit Yaşam” servisi, akıllı cihazlardan takip edilen spor egzersizleri ve sağlıklı yaşam tavsiyeleriyle kadınları günün her saatinde formda tutmayı amaçlıyor.

JATOMI Fitness eğitmenlerinin hazırladığı servis içeriğinde; bölgesel egzersiz videoları ve esneme hareketlerinin yanı sıra aktif bir yaşam tarzına sahip olmak ve daha sağlıklı beslenmek için de ipuçları yer alıyor.

Haftada 3 SMS ve 2 video olmak üzere toplamda 5 içeriğin gönderildiği servis, spor salonlarına gitme şansı bulamayan kadınların ayda sadece 1 TL ödeyerek her an fit ve zinde kalmasına imkan tanıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın