Turkcell’den KOBİ’lere Kampanya Sihirbazı

Turkcell Kampanya Sihirbazı ile KOBİ’ler artık müşterilerine, Turkcell’den “konuşma, mesajlaşma ve internet paketleri” hediye edebiliyor. 5 adımda kampanya yapabilmeye imkân tanıyan self-servis platform sayesinde yeni müşteri kazanmak ve satışları artırmak artık daha kolay.

Turkcell Kampanya Sihirbazı hizmetinden yararlanarak kendi kampanyalarını oluşturmak isteyen KOBİ’ler platformda sunulan 5 farklı hediye paketinden birini seçebiliyor. Çeşitli konuşma, mesajlaşma ve internet hediyeleri içeren bu 5 farklı paket ile kampanyalarını kurgulayabilen KOBİ’ler ödemelerini kredi kartı ile yapıp kendilerine 5 gün içerisinde ulaştırılacak olan hediye kartlarını müşterilerine hediye edebiliyor.

Hediye kartlarını kullanmak ise çok kolay. Kartın üstündeki şifre alanını kazıyan müşteriler bu şifreyi ücretsiz olarak 1516’ya SMS atarak kendisine hediye edilen SMS, internet ve dakikalarını gelen onay mesajının ardından hemen kullanmaya başlayabiliyor. Müşteriler aynı zamanda kalan bakiyelerini ücretsiz mesaj atarak sorgulayabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir