Turkcell’den ücretsiz servis hizmeti

Turkcell Profesyoneller Kulübü, üyelerine, Muğla Dalaman Havalimanı ile Kaş arasında üyelerine özel gidiş dönüş ücretsiz servis hizmeti sunuyor.

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, Kaş, yoğun iş hayatı olan çalışanlar arasında yapılan araştırmada son iki yılın en gözde tatil merkezleri arasında yer alıyor. Turkcell Profesyoneller Kulübü, beyaz yakalıların rotasını çevirmeye başladığı Kaş’a gidiş ve dönüşlerde üyelerine özel ücretsiz servis hizmeti sunmaya başladı.

Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri, 19 Haziran-27 Eylül tarihleri arasında Dalaman Havalimanı-Kaş arasında gidiş dönüşlerde ücretsiz servis hizmetinden faydalanıyor. Üyeler ayrıca, kendisiyle beraber 1 misafirinin de ücretsiz olarak servis hizmetinden yararlanmasını sağlıyor.

Hafta sonu ve bayram dönemlerinde sıklaşan seferler ve servis saatleri gibi bilgiler, turkcell.com.tr’de yer alan kampanya sayfasından takip edilebiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir